LIETUVOS REGIONINĖ POLITIKA Home
en

Lietuvos regioninė politika

Nacionalinė regioninė politika - valstybės ir savivaldybių institucijų ir kitų subjektų tikslinė veikla, kuria daromas skirtingas poveikis regionų  socialinei ir ekonominei plėtrai siekiant mažinti  socialinius ir ekonominius skirtumus tarp regionų ir pačiuose regionuose, skatinti visoje valstybės teritorijoje tolygią ir tvarią plėtrą.

2023-01-31

Utenos regionas pirmasis šalyje pasitvirtino plėtros planą iki 2030 m.

Utenos regiono plėtros taryba pirmoji iš 10 šalyje veikiančių tarybų patvirtino 2022–2030 m. Utenos regiono plėtros planą, kuris sudaro prielaidas tolimesnėms investicijoms į tvarią ir tolygią regiono plėtrą.

2022-12-20

Regionams planuojamos investicijos – didžiausios per visus ES fondų laikotarpius

Vidaus reikalų ministerijoje įvykusiame Nacionalinės regioninės plėtros tarybos posėdyje aptarti šalies regionų ir visos valstybės plėtrai aktualūs klausimai, susiję su naujuoju Europos Sąjungos finansiniu laikotarpiu.

2021-11-04

Agnė Bilotaitė: „Stiprūs ir savarankiški regionai – tai mūsų valstybės prioritetas“

2021 m. spalio 26 d. Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė dalyvavo Nacionalinės regioninės plėtros tarybos (NRPT) posėdyje. Posėdžio metu buvo pristatytas NRPT reglamentas, sveikatos priežiūros sistemos pertvarka, taip pat buvo diskutuota dėl...

2021-07-27

Vidaus reikalų ministerija skelbia viešąją konsultaciją dėl INTEREG programų įgyvendinimo

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija skelbia viešąją konsultaciją dėl INTEREG programų įgyvendinimo. Vidaus reikalų ministerija yra atsakinga už INTERREG programų įgyvendinimą ir koordinavimą Lietuvoje, o Latvijos Respublikos aplinkos...

Daugiau naujienų