LIETUVOS REGIONINĖ POLITIKA Home
en

Lietuvos regioninė politika

Nacionalinė regioninė politika - valstybės ir savivaldybių institucijų ir kitų subjektų tikslinė veikla, kuria daromas skirtingas poveikis regionų  socialinei ir ekonominei plėtrai siekiant mažinti  socialinius ir ekonominius skirtumus tarp regionų ir pačiuose regionuose, skatinti visoje valstybės teritorijoje tolygią ir tvarią plėtrą.

2020-02-21

Rita Tamašunienė: mūsų tikslas – bendradarbiauti ir prisidėti prie Visagino plėtros skatinimo

Šiandien vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė susitiko su Visagino savivaldybės vadovais ir aptarė galimas miesto plėtros kryptis.

2020-02-06

„Šalčininkai +“ – gyvenimo kokybės gerinimas Pietryčių Lietuvoje

Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė susitiko su Šalčininkų rajono savivaldybės vadovybe bei strateginės grupės, dirbančios su projektu „Šalčininkai+“ komanda.

2019-12-19

R. Tamašunienė: naujasis regionų įstatymas – daugiau galimybių ir atsakomybės savivaldai

Šiandien vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė Seimui pateikė svarstyti naująjį Regioninės plėtros įstatymo projektą, kuris šalies regionams suteiks daugiau įgaliojimų ir kompetencijų, o Regionų plėtros taryboms – teisinį statusą. Pasak...

2019-05-28

Socialiniai ir ekonominiai partneriai kviečiami siūlyti savo atstovus į regionų plėtros tarybas

Prisijungti prie dešimties regionų plėtros tarybų kviečiami Nacionalinėje regioninės plėtros taryboje atstovaujamų verslo ir darbdavių asociacijų – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos,...

Daugiau naujienų