LIETUVOS REGIONINĖ POLITIKA Home
en

Lietuvos regioninė politika

Nacionalinė politika - valstybės ir savivaldybių institucijų ir kitų subjektų tikslinė veikla, kuria daromas skirtingas poveikis regionų  socialinei ir ekonominei plėtrai siekiant mažinti  socialinius ir ekonominius skirtumus tarp regionų ir pačiuose regionuose, skatinti visoje valstybės teritorijoje tolygią ir tvarią plėtrą.

2017-12-05

Šiaulių centro viešosios erdvės vėl trauks miesto gyventojus, svečius ir verslą

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą šiauliečių inicijuotiems projektams, kuriuos įgyvendinus bus modernizuota Šiaulių miesto centrinė teritorija, padidės jos trauka, atsiras daugiau sąlygų verslo plėtojimui.

2017-12-01

Zarasuose modernizuojamos viešosios erdvės

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą viešųjų erdvių Zarasuose modernizavimui. Tikimasi, kad projektų įgyvendinimas padės ne tik gerinti gyvenimo šiame mieste kokybę, bet ir skatins gyventojų verslumą, visuomeninių iniciatyvų plėtrą.

2017-12-01

Baltojoje Vokėje pagerės gyvenamoji aplinka

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą Baltosios Vokės daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalo viešosios infrastruktūros sutvarkymui. Investicijos į miesto bendruomeninės infrastruktūros gerinimą sukurs Baltojoje Vokėje patrauklesnes sąlygas...

2017-11-24

Apdovanoti Lietuvos regionų grožinės literatūros talentai

Šiandien Vidaus reikalų ministerijoje įvyko baigiamasis kartu su Lietuvos rašytojų sąjunga organizuoto Regioninės grožinės literatūros konkurso renginys – apdovanojimų ceremonija. Nugalėtojus apdovanojo vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.

Daugiau naujienų