LIETUVOS REGIONINĖ POLITIKA Home
en

Lietuvos regioninė politika

Nacionalinė regioninė politika - valstybės ir savivaldybių institucijų ir kitų subjektų tikslinė veikla, kuria daromas skirtingas poveikis regionų  socialinei ir ekonominei plėtrai siekiant mažinti  socialinius ir ekonominius skirtumus tarp regionų ir pačiuose regionuose, skatinti visoje valstybės teritorijoje tolygią ir tvarią plėtrą.

2019-03-14

Išmaniųjų miestų kūrėjai papasakojo, kaip pasikeis Lietuvos regionai

Projekto „Išmanusis miestas V“ dalyviai kartu su savivaldybių atstovais ir partneriais kūrybinių dirbtuvių metu suformavo naujas pažangių Lietuvos miestų vizijas.

2019-02-26

Rengiamas naujas šalies teritorijos bendrasis planas

Šiemet finišavo pirmasis naujojo Lietuvos Respublikos teritorijos bendrojo plano (toliau – LRBP) rengimo etapas. Atlikta esamos būklės analizė ir prasidėjo antrojo etapo – koncepcijos (bendrųjų sprendinių) formavimo – darbai.

2018-11-05

Miestas - regiono magnetas

Kaip pritraukti įmones ir gyventojus į regionų miestus bei miestelius? Kaip išlaikyti miestų erdves, tinkamas gyventi ir dirbti? Ko reikia, kad regioniniai miestai taptų magnetais regione?

2018-04-17

Finansinė parama miestų bendruomenių iniciatyvoms bus paskirta iki metų vidurio

22-ų Lietuvos miestų bendruomenės jau įgyvendina savo parengtas, vidaus reikalų ministro patvirtintas ir Europos Sąjungos (ES) lėšomis finansuojamas (iki 85 proc.) vietos plėtros strategijas. Tikėtina, kad finansinė parama vietos plėtros...

Daugiau naujienų